Malé truhličky

Vytvoriš jedno krásne remeselné dielko.

Chceš vidieť aj tie veľké?

Súbor viacerých remeselných prác v jednom balení:

Vianočná truhlica
Drôtené ozdoby

Na Vianoce som sa rozhodla urobiť extra remeselnú sadu. Ako remeslo v nej nájdeš 3 rozličné vianočné drôtené dekorácie, ktoré dotvoriš podľa seba. A remeslo k tebe príde v krásnej sviatočnej truhlici - škatuľke. 
Cena 23€ za 2 hodiny tvorivého hrania

Októbrová truhlica
Tkaná sovička

Tkaná sovička je veľmi milučká a zládne ju utkať aj prváčik. Na sovičke si precvičíš tkanie, uzlíkovanie, strihanie. Výhodov sovičky je, že do jej pazúrikov si vieš zavesiť - napríklad tvoj rozvrh a ona ti ho bude smelo strážiť. Tkanou sovičkou dieťa získava novú vedomosť a zručnosť. Rovnako sa mu otvárajú dvere do tkáčskeho remesla... 

Cena 23€ za 2 hodiny tvorivého hrania


Septembrová truhlica
Drôtený koník

Drôtený koníček ťa naučí základ práce s drôtom. A práve tento s korálkami ti potom spíjemní ranné vstávanie počas septembrových rán. Všetko na výrobu koníka budeš mať v prichystanej Barborkinej truhlici.

Cena 19€ za 2 hodiny tvorivého hrania

Augustová truhlica
Vyšívaná záložka

Ak rada čítaš, alebo poznáš niekoho kto rád číta? Určite ho poteší ručne vyrobená záložka. A je ešte o to zaujimavejšia, že je na nej pekný vzor so srdiečkymi. Precvičíš si na nej krížikový + obuvový steh a hlavne rátanie riadkov + sledovanie vzoru :)
Cena 15€ za 1 hodinu tvorivého hrania


Júlová truhlica
Čarovná bábika

Toto je čarovná bábika. Ktorá ťa ochráni a povedie tvoju intuíciu správnim smerom. Presne toto si ľudia o bábikaćh hovoria už dlhé roky. Bábika je magická bytosť, ktorá ťa vždy vypočuje. Táto tu z Barborkinej truhlice, skrýva v sukničke levandulu, vďaka ktorej sa ti bude krásne spinkať a bude ti s ňou vždy príjemne. Obsah vrecúška možeš vymienať, podľa toho aké bylinky si naušíš :) Napríklad Materiná dúška je júnový kvietok a na Jána je prekvapivo silná.
Cena : 29€ za 2 hodiny tvorivého hraniaJúnová truhlica
SvätoJánský venček

Verilo sa, že na Svätého Jána je magická noc. Vtedy sa preskakovali ohne, ktoré nakládli mládenci, ale aj zbierali kvietky. Svätojánsky venček bol uvitý z 9 kvetín a mal ochrannú moc. Tento náš je tiež z 9 kvetí a ma tú výhodu, že ti nezvädne. Plus má parádne dlhé stužky a keď si ho dás na hlavu - premeníš sa na ozajstnú vílu :)
Cena 25€ za 4 hodiny tvorivého hrania

Chceš vidieť aj tie veľke?

Súbor viacerých remeselných prác v jednom balení, tvorivé hranie na mnoho hodín: